Hakkımızda

Biz Pes Survey’iz

 

PES Survey 2016 yılında faaliyetlerine başlayan ve insan kaynakları yönetimi ile ilgili çalışan beklentilerini başta anket olmak üzere farklı yöntemlerle analiz eden bir araştırma kuruluşudur.

PES kurumsal markasını P (Passion), E (Engagement), S (Satisfaction) ‘dan almaktadır.

Biz kuruluşlara özel çalışan geri bildirim çözümleri sağlayıcısıyız. Platformumuzda çok farklı dillerde anket/araştırma uygulaması mevcut olup, kullanımı son derece kolay ve oldukça esnek anket uygulamaları ile sonuçların analizi aşamasında sayısal veri karşılaştırmaları yapılmakta, akıllı etkileşimli çok sayıda raporlama ile bu sonuçlara entegre eylem planları sunulmaktadır.

Müşterilerimizde, müşteri odaklı yaklaşımımız, kuruluşlara özel ürettiğimiz çözümler ile butik anket uygulamalarımız, online ve mobil teknoloji kombinasyonumuz, insan kaynakları yönetim uzmanlığımız, global ve yerel araştırma deneyimimiz son derece değer görmektedir.

Uygulama hizmetlerimiz arasında araştırma süreci boyunca iletişim desteği, gelişim alanlarının detaylı analizi için focus grup çalışmaları, aksiyon planlarının hazırlanması, araştırma sonrasında ise sürecin izlenmesi ve ABORA İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı ile entegre olarak insan kaynakları yönetim danışmanlığı desteğinin verilmesi de bulunmaktadır. (www.aboradanismanlik.com)

Merhaba, Performansınızı artıran, insan odaklı bir kurum kültürü için buradayız!